Wolni strzelcy

Czy masz w sobie ducha sprzedaży, cyfrowy świat Cię fascynuje? Czy jesteś pełen entuzjazmu i energii? Szukasz start-upu, w którym możesz zrobić karierę na rynku cyfrowym dla branży hotelarskiej i czy nadal jesteś konkurencyjny?

Następnie Account Manager (Freelance) to coś dla Ciebie!

Praca w Throdi Sp.z.o.o.: Tutaj masz całą przestrzeń!

Mamy coraz więcej wolnego czasu i coraz częściej wybieramy krótkie wakacje, wyjazdy i weekendy każdego roku. Logiczne jest zatem, że cyfrowy rynek hotelowy stał się jednym z najważniejszych czynników napędzających naszą gospodarkę. Wybór pracy w tej fascynującej branży jest trudny i zróżnicowany: w końcu pracujesz nad relaksem i radością innych!

Throdi Sp.z.o.o. poszukuje nowego pracownika do wykonywania zadań samodzielnego Account Mangera.

Opis funkcji

Jako komisarz ds. Handlu masz postawę biznesową i identyfikujesz możliwości sprzedaży. Jesteś przekonujący, decydujący i miły dla hotelarzy. Ponad 80% czasu kontaktu z hotelarzami. Twoja kreatywność i duch przedsiębiorczości pozwalają przekonać hotelarzy, że mogą oferować aplikację swoim klientom, oferując następujące korzyści:

  • Automatyczna rejestracja za pomocą kodu QR.
  • Twój klient otrzymuje wszystkie informacje o swoim pobycie na swoim smartfonie.
  • Konsultacja z repertuaru kameralnego.
  • Twój klient jest na przykład w barze i może zamówić napój ze swojego smartfona.
  • Twój gość jest w pokoju i wolałby obsługę pokoju; tak, to możliwe, przez jego Smartphone.
  • Twój gość musi szybko wyjść i potrzebuje taksówki, może sam siebie nazwać taksówką lub zamówić przez smartfon.
  • Co oferuje oferta w hotelowej restauracji, szybko sprawdź menu i zarezerwuj stolik na smartfonie.
  • Sprawdź swoje konto w dowolnym momencie.
  • Brakuje np. ręczników, zgłoś to za pomocą aplikacji.
  • Wypożyczanie rowerów, na przykład, rezerwacja za pośrednictwem aplikacji.
  • Śniadanie w pokoju; zamówić go za pośrednictwem smartfona.
  • Lista wszystkich restauracji w pobliżu hotelu.
  • Plan mobilności dla gminy.
  • Pobierz trasy rowerowe
  • Zakup online za pośrednictwem aplikacji np. bilety pociągowe.
  • Zarezerwuj bezpośrednio przez Throdi później.
  • Łatwe check-out z rachunku, który pojawia się na ekranie
  • W różnych językach

Hotelarz ze swojego komputera, poprzez pulpit nawigacyjny Throdi, może sprawdzić wszystkie usługi i przydatne informacje o aplikacji. Pulpit nawigacyjny jest również połączony z menedżerem kanałów (link pms) z własnym systemem kasowym, planerem rezerwacji, własnym modułem rezerwacji, … który oferuje możliwość zarządzania wszystkim z głównego pulpitu nawigacyjnego. Jako właściciel hotelu możesz zdecydować, które usługi chcesz aktywować. Throdi nie zastępuje, ale odciąża pracę recepcji.

Masz doświadczenie w sprzedaży. Specjalny zespół menedżerów kont wewnętrznych będzie Cię wspierać. Pracujesz we własnym tempie. I podróżujesz po całym kraju, aby odwiedzić hotele.

Zadania i odpowiedzialności

Stworzenie nowej firmy w hotelach.
Rozmawiasz z hotelarzami w ponad 80% przypadków i przekonałeś ich do aplikacji Throdi.
Jesteś partnerem do dyskusji w hotelach z pytaniami o generowanie większej sprzedaży
Masz doskonałą sieć.
Wymyślasz wyniki poprawiające środki / pomysły i wiedzące, jak je wdrożyć.

Pożądane szkolenie i doświadczenie

Praca HBO i poziom myślenia, który daje doświadczenie w sprzedaży. W posiadaniu prawa jazdy B

Umiejętności

Jesteś wiecznym optymistą, ambitnym budowniczym, który uwielbia wyzwania i nowe technologie.
Masz doświadczenie zawodowe lub znaczące doświadczenie w sprzedaży
Jesteś ciekawy i łatwo dostosowujesz się do swojego otoczenia
Opanujesz narzędzia biurowe (Word, Excel, …)
Jesteś niezależny, ale masz ducha zespołu

Czy rozpoznajesz siebie w tym profilu?

Wyślij swoje CV z motywacją wyjaśniającą, dlaczego jesteś naszym nowym kolegą: pascal@throdi.com.